X
تبلیغات
زولا
روش های کسب درآمد از فروتل - معرفی راه های کسب درآمد از اینترنت
روش های کسب درآمد از فروتل
چهارشنبه 4 دی 1392 ساعت 14:54 | نوشته ‌شده به دست علیزاده

    پکیج فروشگاه ساز تبلیغاتی درآمدزا :
برنامه فروشگاه ساز ابزاری حرفه ای برای کسب درآمد از طریق فروتل و سایر سایتهای اینترنتی می باشد. همکارانی که مایل به داشتن یک سایت شخصی ارزان و حرفه ای برای کسب درآمد از فروتل و سایر سایتهای اینترنتی باشند می توانند این پکیج را تهیه نمایند. این فروشگاه ساز تا حد بسیار زیادی شما را از داشتن اطلاعات فنی و برنامه نویسی و گذاشتن کدها در صفحات مختلف و... راحت می کند و دیگر نیازی نیست این کارها را شما انجام دهید.

    همکاری خارج از اینترنت :
شرکت فروتل از کلیه متقاضیان همکاری با فروتل در خارج از اینترنت دعوت به کار می کند. این همکاری برای متقاضیان سود قابل توجهی خواهد داشت. کلیه همکاران می توانند همزمان همکاری خود روی اینترنت و خارج از اینترنت را انجام دهند و از هر دو روش همکاری با فروتل درآمد کسب کنند.

    کسب درآمد از محصولات پورسانت دار :
در این قسمت شما می توانید لیست کامل و توضیحات تبلیغاتی تمام محصولاتی که پورسانت دارند و شما می توانید از تبلیغ آنها درآمد بالائی کسب کنید وجود دارند.

    کسب درآمد از محصولات پورسانت دار دلخواه :
در این قسمت شما می توانید لیست محصولات را با پورسانت های دلخواهتان داشته باشید و همچنین می توانید لیستی از محصولات با ظاهر گرافیکی دلخواه داشته باشید .

    لینک طلائی شما برای کسب درآمد مادام العمر از فروتل :
استفاده از لینک طلائی بهترین و آسانترین روش برای کسب درآمد دائمی از فروتل با کمترین زحمت است !!

    کسب درآمد با طراحی بنر و لینک باکس و صفحات به سلیقه خودتان (درآمد دائمی + درآمد از پورسانت تبلیغات) :
شما می توانید توضیحات محصول را از سایت ما برداشته و به دلخواه و سلیقه خودتان برای آن بنر و صفحات خاص در سایت یا وبلاگتان طراحی کنید و از روشهایی که به نظر خودتان جذابتر است و بیشتر جذب مشتری می کند استفاده کنید و بیشتر بفروشید و پورسانت بیشتری دریافت کنید .

    کسب درآمد از بنرهای پولساز (درآمد دائمی + درآمد از پورسانت تبلیغات) :
بنرهای پولساز بنرهایی هستند که درآمد مادام العمر برای شما ایجاد می کنند ، حتی اگر بعد از مدتی شما کلاً همکاری خود را با ما متوقف کنید ، ما باز هم پول به حساب شما واریز خواهیم کرد. درآمد شما از بنرهای پولساز جدا از درآمد و پورسانت شما از تبلیغ محصولات سایت است و این درآمد می تواند سالیان سال و مادام العمر برای شما باشد.

    کسب درآمد از طریق لینک باکسهای پولساز (درآمد دائمی + درآمد از پورسانت تبلیغات) :
لیک باکس های پولساز ترکیبی از سیستم تبلیغ و پورسانت برای محصولات و سیستم درآمد مادام العمر معرف مشابه بنر های پولساز هستند . حتی اگر بعد از مدتی شما کلاً همکاری خود را با ما متوقف کنید ، ما باز هم پول به حساب شما واریز خواهیم کرد. درآمد شما از لینک باکسهای پولساز ترکیبی از پورسانت و درآمد از معرفی شده ها خواهد بود و این درآمد می تواند سالیان سال و مادام العمر برای شما باشد.

    کسب درآمد از طریق باکس طلائی دعوت از دوستان (درآمد دائمی) :
درآمد از این روش یکی از ساده ترین و پردرآمد ترین روشها برای کسب درآمد مادام العمر برای شماست !! در این روش شما چند خط کد ساده را در سایتتان گذاشته و افراد از طریق آن یکدیگر را به عضویت در سیستم ما دعوت می کنند و معرف آنها در پس زمینه شمائید و هر کس از این طریق عضو سیستم ما شود ، شما هم در درآمد او سهیم خواهید بود.

    تبلیغات و بازاریابی و درآمد خارج از محیط اینترنت :
بسیاری از محصولات فروتل این قابلیت را دارند که شما در خارج از محیط اینترنت برای آنها مشتری پیدا کنید و پورسانت های بالا دریافت کنید . مثلاً می توانید در محیط دانشگاه ، مدرسه ، آموزشگاه ، جمع دوستان و خانواده ، از طریق بروشور و تبلیغات روی کاغذ ، تبلیغات در مجلات و روزنامه ها ، بازاریابی تلفنی از طریق لیست های تلفن مشتری ها و ... به تبلیغات و فروش محصولات بپردازید. توجه داشته باشید که شغل ویزیتوری از پردرآمد ترین مشاغل جهان است که با کمترین و حتی بدون هزینه اولیه قابل انجام است و این حرفه مادر و شروع موفقیت های بزرگ برای شما خواهد بود .                                                                 ورود به سایت و ثبت نام


چاپ این مطلب: کلیک کنید

(0 لایک)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
 
آمار
بازدیدکنندگان : 1012